Niezwykle świadome życie tom II

Dostępne wersje:

książka papierowa, ebook, audiobook.

Niezwykle świadome życie to niezwykła opowieść o kreowaniu świata, który służy wszystkim. Świata opartego na zrozumieniu, akceptacji i dbałości o potrzeby, stawiającego na kooperację, uwzględniającego małych i dużych, bliskich i nieznajomych, ludzi i inne organizmy.

W pierwszym tomie, poprzez wnikliwą analizę teoretyczną oraz bardzo osobisty wgląd we własną historię, Miki Kashtan wyjaśnia, jak dotarliśmy do takiej a nie innej wizji człowieka, pokazuje jej ogromny wpływ nie tylko na poziomie jednostkowym, ale i społecznym. Autorka podważa obiegowe przekonania dotyczące natury ludzkiej, znaczenia umysłu i emocji oraz nakreśla alternatywę.

Drugi tom daje nam wskazówki, co konkretnie możemy zrobić, by – nawiązując do Gandhiego – stać się zmianą, którą pragniemy ujrzeć w świecie. Jego lektura może okazać się darem dla tych, którzy szukają inspiracji i wsparcia w odnajdowaniu w sobie siły do życia bez przemocy, również w niesprzyjających okolicznościach, w działaniu na rzecz zmiany społecznej i wreszcie w równowadze między dbałością o siebie i innych.

 

Zapraszamy na prezentację książki Miki Kashtan pt.”Postanawiam”, która ukazała się w telewizji WTK w ramach promocji czytelnictwa i konkursu dla widzów organizowanego przez „Księgarnię z Bajki”. (Prezentacja książki zaczyna się po minucie i 20 sekundach.)
https://youtu.be/cVmcs2rftgI

 

Miki Kashtan
43,00
Niezwykle świadome życie tom II
Postanowienie o życiu bez przemocy
Spinning Threads of Radical Aliveness: Transcending the Legacy of Separation in Our Individual Lives
2014
Agnieszka Klimek, Dorota Pilas-Wiśniewska
Porozumiewajmy się
2018
978-83-961307-8-5
182